Practice Schedule: Sunday, March 25

 

*SCHEDULE IS SUBJECT TO CHANGE*

Stadium
9:15 a.m.  Johanna Konta
10:15 a.m.  Jeremy Chardy

Grandstand
9:15 a.m.  Joao Sousa
10:15 a.m.  Vasek Pospisil

Court 1

9:45 a.m.  Michael Mmoh
10:15 a.m.  Filip Krajinovic

Court 2

9:45 a.m.  Asleigh Barty
10:15 a.m.  Oliver Marach/ Mate Pavic

Court 3
10:30 a.m.   Alexander Zverev/ Mischa Zverev
11:30 a.m.  Jelena Ostapenko
1:00 p.m.  Victoria Azarenka
 

Court 4
10:00 a.m.  Venus Williams
11:30 a.m.  Juan Martin del Potro
1:30 p.m.  Grigor Dimitrov
3:00 p.m.  Simona Halep/ Camelia-Irina Begu
5:00 p.m.  Petra Kvitova

Court 5
10:00 a.m.  Marin Cilic
12:00 p.m.  Sam Querrey/ Fernando Verdasco
1:00 p.m.  Fabio Fognini

Court 6
12:30 p.m.  Kei Nishikori
2:30 p.m.  Elina Svitolina

Court 9
1:00 p.m.  Daria Gavrilova

Court 10
12:00 p.m.  Elena Vesnina/ Ekaterina Makarova

Court 11
6:00 p.m.  Borna Coric  

Court 12
11:30 a.m.  Monica Puig
12:00 p.m.  Tatjana Maria/ Lesia Tsurenko
4:00 p.m.  Katarina Srebotnik
6:00 p.m.  Sofia Kenin

Court 13
11:00 a.m.  Benoit Paire
1:00 p.m.  Horia Tecau/ Jean-Julien Rojer
2:00 p.m.  Horia Tecau/ Jean-Julien Rojer
3:00 p.m.  Thanasi Kokkinakis

Court 14

11:00 a.m.  Jean-Julien Rojer/ Horia Tecau
12:00 p.m.  Juan Sebastian Cabal/ Robert Farah
1:00 p.m.  Rohan Bopanna/Edouard Roger-Vasselin
1:30 p.m.  Mikhail Youzhny
2:00 p.m.  Frances Tiafoe
3:00 p.m.  John Peers/Henri Kontinen

Court 15
1:00 p.m.  Jan-Lennard Struff/ Ben McLachlan
2:00 p.m.  Raven Klaasen/ Michael Venus
3:00 p.m.  Raven Klaasen/ Michael Venus

Court 16
10:00 a.m.  Katerina Siniakova/ Barbora Krejckikova
12:00 p.m.  Sara Sorribes Tormo/ Jana Fett
1:00 p.m.  Denis Shapovalov
2:00 p.m.  Nikola Mektic/ Alexander Peya
3:00 p.m.  Stefanie Voegele


Court 17
10:30 a.m.  Maria Sakkari
11:00 a.m.  Beatriz Haddad Maia
11:30 a.m.  Garbiñe Muguruza
2:00 p.m.  Raquel Atawo/ Anna-Lena Groenefeld
3:00 p.m.  Lyudmyla Kichenok/ Alla Kudryatseva
6:00 p.m.  Sofia Kenin


Court 18
10:30 a.m.  Lara Arruabarrena/ Arantxa Parra Santonja
11:00 a.m.  Danielle Collins
1:00 p.m.  Zarina Diyas
3:00 p.m.  Heather Watson
4:00 p.m.  Magdalena Rybarikova


Court 19
11:00 a.m.  Donna Vekic
1:00 p.m.  Zhaoxuan Yang/ Shuko Aoyama
3:30 p.m.  Aleksandra Krunic/ Kateryna Bondarenko